Proje Açıklaması

Her Şey Dahil WordPress Kursu

WordPress Kursu Kısa Açıklama

Bu eğitim kursu üzerinden uzun zamandır çalıştığım bir proje. İsmini Her Şey Dahil WordPress Kursu koymamın sebebi ise başka hiç bir kursa gerek kalmadan bir wordpress web sitesini tamamlayabilmeniz olacak. Kursumu Udemy üzerinden sizlere ulaştırıyorum.

Kurs içeriğinden ve planlamasından biraz bahsetmek istiyorum sizlere. Öncelikle internet dünyasıyla hiç alakası olmayan ve bu işin içinde olan iki farklı kategori içinde eğitici bir kurs olmalıydı. Bu yüzden sıfırdan başlayıp en ince ayrıntılara değinerek oluşturdum. Bu sayede hem baştan bir eğitim süreci olacak hemde bilgi birikiminizi daha da artıracaktır.

Başlangıç aşamasında yaklaşık 24 saat içerik bulunan kursuma ilerleyen süreçte daha fazla içerik ekleyeceğim. Farklı farklı konseptlerde web sitelerini baştan sona kurs içerisinde oluşturacağız. Böylelikle spesifik bir hedefi olan kurs öğrencilerinin de kolaylıkla hedeflerine ulaşmasını sağlayacağım.

İnternet üzerinde türkçe kaynaklar çok fazla yok. Bazı yerlerde olsalarda doğrulukları adına pek güvenilir değiller. Bu yüzden elimden geldiğince WordPress ile ilgili olarak yabancı kaynak taramaları da yapıp sizlere sunacağım. Kurs içerisinde ayrıntılı bölümleri uzun araştırmalar sonucu sizlere doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

Kursum için bana ulaşmak isterseniz buraya tıklayarak iletişim kurabilirsiniz.

Kursu Udemy üzerinden satın almak için Buraya Tıklayabilirsiniz.

Kurs İçeriği

Toplamda 5 bölüme ayırdığım kursuma İşin Temeli ile başlıyoruz. Bu bölümde internet ve web geliştiriciliği ile yeni tanışan insanlara bilgi aktarıyorum. Web terimlerini, gerekli programları ve internet sitelerini beraber inceliyoruz. WordPress ile ilgili öğrencilerin kafalarındaki bütün sorulara cevaplar veriyorum.

Her Şey Dahil WordPress Kursu’nun bir sonraki bölümü ise Kuruluş oluyor. Bu bölümde WordPress kurulumunu görüyoruz ve sonrasında web sitelerimizi oluşturuyoruz. Farklı konseptlerde web sitelerini ayrı kategori olarak belirledim. Bu sayede dersler birbirine karışmadan akıcı bir şekilde devam ediyor.

Kuruluş aşamasını tamamladıktan sonra sıra Gelişme aşamasına geliyor. Bu aşamada sizlerle beraber kurmuş olduğumuz web sitemizi geliştiriyoruz. Gerekli eklentileri yüklüyor ve en ince ayarlarına kadar yapıyoruz. Bu kapsamda ders içerikleri tabiki uzun olabiliyor. Farkedeceğiniz üzere fazla bilgi kısa zaman dilimine sığmıyor.

Yönetim bölümüne geçtiğimizdeyse artık bir patron edasıyla hizmetlerimizi şekillendiriyoruz. Hedefler belirliyoruz. Bu hedefler doğrultusunda doğru kararlar alıp, analizler yapıp web projemizin daha ileri seviyelere gelmesine çabalıyoruz.

Veee… Son bölüm olarak Başarı karşımıza çıkıyor. Burada önemli olan yapmış olduğumuz web sitesini, projemizi getirdiğimiz konumda tutabilmek. Rakiplerimizle rekabet içerisinde kazançlı tarafta kalabilmek. Bu noktada sizlere tavsiyelerimden ve tecrübelerimden paylaşımlar yapacağım. Bir kaç teknik ve yol göstermeye çalışacağım. Gerisi tamamen sizin emeğinize ve azminize kalıyor…

Kursu Udemy üzerinden satın almak için Buraya Tıklayabilirsiniz.